• ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 17 | پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12

پرورش اندام و فیتنس با دستگاه RF دیانا

در میان روش های بدنسازی و فیتنس ، استفاده از دستگاه RF دیانا کاربرد فراوانی داشته و باتوجه به نوع استفاده ی این دستگاه ، به عنوان بدنسازی و فیتنس ، به جرات می توان گفت زیبایی اندام موضعی با دستگاه RF یکی از سالم ترین ، کم خطر ترین و ارزان ترین روش های لاغری می باشد.


روش بدنسازی و فیتنس با دستگاه RF دیانا به شما کمک می نماید تا شما بتوانید به بدنتان فرم دهید و همچنین بدنی متناسب داشته باشید می توان برای لاغری موضعی این روش ها را برای زیبایی اندام یا فیتنس و درمان و رفع سلولیت هم بکار برد.

 

استقامت عضلانی
دستگاه دیانا ، با ارسال سیگنال های مرتبط به بافت های عصبی و عضلانی باعث جلوگیری از انتقال پیام های درد عضلانی شده و به عنوان یک نوع تسکین دهنده جذاب ، پس از فعالیت های فیتنس و ورزشی ، می تواند کمک بسیار موثر و خوبی برای فرصت سازی جهت احیا و تقویت بافت های عضلانی و پرورش موضعی عضلات مورد هدف باشد.در نتیجه ، این دستگاه باعث بالا رفتن استقامت عضلانی در ورزش های سنگین ورزشکاران علاقه مند به زیبایی اندام ،می شود.

دستیابی به میزان بالایی از توانایی قلبی عروقی


دستگاه RF دیانا، با تحریک مواد داخل خون ، باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم سلول‌های بدن و عضلات می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به سلول‌ها رسیده و جریان خون در داخل رگ و مویرگ ها تسهیل گردیده و در نهایت خونرسانی بهتری انجام گیرد . همچنین این دستگاه می تواند با تحریک ماهیچه و بافت های اطراف رگ ها و ایجاد موج مناسب در بافت ها ،کمک بزرگی به تسهیل حرکت خون در داخل رگ ها نماید.در اصل دستگاه دیانا ،یک نوع حرکت غیر تهاجمی بسیار مفید در حرکات فیتنس محسوب می گردد.

استانداردترین میزان پروتئین و ماهیچه‌ها


تقریبا اکثر انسان ها ، با مشکلاتی مانند افتادگی و شل شدن بازو، چروک شدن پوست بازو یا سایر عضلات و بد فرم شدن آن مواجه می شوند. حتی افراد لاغر نیز ممکن است به این مشکلات دچار شوند. با افزایش سن رطوبت و ارتجاعی بودن پوست کم می شود که باعث شل شدن و چروک روی پوست می شود. چاقی و انباشت چربی در بازو نیز یکی از مشکلاتی است که روی زیبایی اندام افراد تاثیر زیادی می گذارد. دستگاه RF با اثری که روی لایه های زیرین پوست می گذارد باعث کشیدگی پوست بازو و از بین بردن افتادگی و چربی بازو می شود.در این حالت افراد به سمت فیتنس و ورزش های بدنسازی تمایل پیدا می کنند.

حداقل درصد چربی


چربی سوزی با آراف یا  درمان رادیوفرکوئنسی یک روش درمان غیر تهاجمی است که برای تغییر شکل لایه‌های زیرین پوست مانند چربی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 در این روش با استفاده از امواج فرکانسی و غیر تهاجمی، چربی ها را به صورت عمیق و موضعی از بین رفته ، علاوه بر آن از RF دیانا می‌تواند در درمان سلولیت نیز استفاده کرد.
روش‌های تهاجمی، عمدتاً بر لایه‌های سطحی پوست تاثیر دارند، ولی دستگاه دیانا ،امواج رادیوفرکوئنسی RF تولیدی را ، عمدتاً بر لایه‌های عمیق‌تر پوست همچون درم تاثیر گذاشته و بر لایه‌های بالای پوست(اپیدرم) تاثیر خاصی ندارند.

عدم نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی


دستگاه دیانا ، یک دستگاه مولد امواج فرکانسی کنترل شده و غیر تهاجمی با هدف جایگزینی تمام قرص ها و داروهای شیمیایی رایج و خطر ناک امروزی در جوامع بشری طراحی و تولید گردیده است.با توجه به تمام محاسن اعلام شده در هر بخش ، این دستگاه می تواند موجب حذف تمام انواع مواد شیمیایی و دارو های موجود در بازار گردیده است.این دستگاه فاقد عوارض شیمیایی و خطر ناک بوده و می تواند به عنوان یک دستگاه بدون پسماند مواد شیمیایی، در بدن موجود زنده استفاده گردد.

افزایش سلامت روانی و قدرت عضلات در کارهای روزمره


فیتنس و تناسب اندام ،علاوه بر حفظ سلامت جسمی، موجب ارتقا سلامت روح و روان و افزایش اعتماد به نفس در امور روزمره افراد می‎شود. به همان میزان که رسیدن به تناسب وزن  برای افراد حائز اهمیت است، از عدم توانایی عضلات در انجام امور محوله روزانه و خستگی زود هنگام نیز تنفر دارند. به همین علت این روزها شاهد ورود انواع و اقسام تجهیزات و دستگاه های تقویت کننده عضلات هستیم. دستگاه هایی که با ورزش مرتبط هستند و در خانه ها استفاده می‎شوند. در این میان دستگاه های تخصصی نیز وجود دارند که به منظور افزایش موضعی توانایی عضلات موضعی توسط پزشکان مورد استفاده قرار می‎گیرند. از جمله این دستگاه می توان از دستگاه آر اف (RF) نام برد.

تاثیرات دستگاه RF دیانا روی بدن چیست؟این تاثیرات روی بدن به دو شکل است:  تاثیرات غیرگرمایی و تاثیرات گرمایی

  • اثرات غیرگرمایی 

زمانی که امواج رادیو فرکانسی به بافت وارد می شود، انرژی خود را از طریق ایجاد جریان الکترومغناطیسی منتقل می کند.

ایجاد جریان الکترومغناطیسی در طول بافت، باعث حرکت سریع تر یون های موجود در بافت می شود و در نتیجه باعث افزایش فعالیت سیستم لنفاوی می‌شود.

فعالیت بیشتر سیستم لنفاوی اثرات مطلوبی مانند کاهش تورم، تاثیرات ضد التهابی و جذب سموم توسط سیستم لنفاوی می شود.

این تاثیر، همان طور که مشخص است اثرات غیرگرمایی است.

  • اثرات گرمایی

اثرات گرمایی تکار تراپی دیانا بر مبنای اتساع عروق است که سبب می شود جریان خون در بافت هدف افزایش پیدا کند.

این افزایش جریان خون باعت افزایش اکسیژن رسانی و مواد مغذی به بافت تحت درمان می شود. نتیجه همه این موارد باعث بهبود درد، آزاد شدن عضلات و اثرات ضد درد می شود.

التهاب بافت همبند سبب اختلال عملکرد در سیستم گردش خون عروقی و لنفاوی میشود. دستگاه تکار با انتقال انرژی گرمایی طبیعی سبب افزایش دما در بافت شده که در نتیجه گردش خون و متابولیسم بافت به نحو موثری بهبود می یابد. در بسیاری از پاتولوژی های بافتی مواد التهابی در بافت تجمع میکنند که اگر این مواد اضافی جذب نشوند میتوانند سبب توقف جریان خون و لنف شوند که به مرور و در صورت مزمن شدن سبب آسیب جدی به بافت میشود. تکار در کنار سایر تکنیک های رایج برای تخلیه خون و لنف باعث جذب سریع مواد زائد تجمع یافته شده و بدین ترتیب ادم،  ورم و مایعات اضافی به نحو موثری تخلیه میشوند، این مسئله موجب میشود که شما باسنی نرم و لطیف و خوش فرم داشته باشید.

 

بازسازی بدنی به معنای اصلاح آسیب های بافتی است. دستگاه RF عوامل متابولیک مانند خونرسانی و فعال کردن سیستم لنفاوی و افزایش trophism  بافتی را تحریک و تنظیم میکند. با این عملکرد RF سبب کاهش تجمع چربی، بهبود قوام عضلانی، افزایش انقباض بافتی، بهبود گردش لنف و از بین بردن سلولیت ها می شود و همراه با  سبک زندگی سالم و رژیم غذایی مناسب به فرم دهی باسن، ران، بازو و پهلوها و کمر می انجامد.RF سبب حصول بهترین نتایح درمانی در بازسازی بافت هایی میشود که در نتیجه اختلالات گردش خون عروق ریز، مانند آویزان شدن پوست و جمع شدن بافت اسکار تغییر کرده اند. درمان با آر اف تکار دیانا، از طریق افزایش متابولیسم بافتی سبب بهبود موثر و قوام بدن و صورت با ماندگاری طولانی مدت و بدون هیچ گونه عوارض جانبی میشود.

 

RF با قابلیت تنظیمات وسیع در اپلیکاتورهای تک قطبی و دو قطبی اش و دامنه وسیعی از فرکانس های مختلف و داشتن مد های متفاوت و گوناگون یک ابزار موثر برای مقابله با تغییرات ناشی از افزایش سن مانند چروک های پوستی، آویزان شدن صورت، سینه ها، بازو و ران است که بصورت کاملا ایمن و موثری سبب سفت و محکم شدن و درخشان شدن پوست میشود.

ویژگی دستگاه تکار DIANA برای زیبایی اندام و فیتنستاثیر مستقیم بر زیبایی اندام و فیتنس : اگر بخواهیم در مورد عملکرد فیتنس و زیبایی اندام با دستگاه RF دیانا ،توضیح دهیم باید بگوییم که لاغری موضعی با دستگاه RF همزمان با اینکه سلول های چربی را از بین می برد و با تاباندن امواج رادیوفرکونسی موجب می شود تا پوست همان ناحیه سفت شود و همچنین از شل شدن و افتادگی پوست بعد از اینکه چربی ها حذف شد جلوگیری می کند . با استفاده از انرژی کم رادیو فرکوئنسی این تکنولوژی نوین در پوست موجب می شود تا گرمای مناسبی تولید شود و اینجاست که بلافاصله شروع می کند به صاف شدن و همچنین سفت کردن پوست .
زیبایی اندام و فیتنس با دستگاه RF دیانا ،این توانایی را دارد که پوست صورت، گردن، بازو ، ران ها ، شکم و …..را آهسته آهسته و به صورت مؤثر سفت نماید به همین خاطر است که به این روش اتوی پوست و یا لیفتینگ بدون جراحی میگویند.
تکنولوژی ار اف در لاغری موضعی با دستگاه RF دیانا را می توانیم همچنین راهی مناسب برای درمان سلولیت در نظر گرفت و حتی این امکان وجود دارد که بتواند عضلات ناحیه باسن را نیز سفت کند . زیرا با گرم کردن مناسب و همچنین با استفاده نمودن از انرژی متمرکز، می تواند درمان را بدون درد البته همراه با سفت و صاف کردن پوست آغاز کند و شما می توانید پس از طی کردن اولین جلسه این تغییرات را مشاهده کنید . اگر بخواهید از نظر پزشکی نیز این موضوع را بررسی کنید باید بگوییم که ثابت شده می باشد که این درمان (آر اف ) می تواند انواع پوستها کلاژنها را بازسازی و سفت نماید . گزینه مناسب تر نسبت به جراحی این گزینه است تا بتوانید پوست خودتان را از علائم پیری حفظ کنید.

در فیتنس نیازی به وزنه های سنگین نیست:

در اصل در فيتنس نيازي به تمرين با وزنه هاي سنگين نيست. وزنه زدن نيز راحت ترين راه براي رسيدن به توده عضلاني است. هدف اصلي در بدنسازي حجيم ساختن بدن و در فيتنس ، متناسب و خوش فرم نمودن آن است.

در فيتنس سوزاندن چربي هاي اضافه نيز صورت مي گيرد. در بدنسازي اصولا دوره اي به اسم دوره حجم و افزايش وزن وجوز دارد در حالي كه در فيتنس دليلي براي افزايش حجم و افزايش وزن وجود ندارد این ورزش به دليل ظرافت خود بيشتر مورد توجه بانوان است و بدنسازي مورد علاقه آقايان است.دستگاه RF دیانا ، با طراحی منحصر بفرد خود ، در هر دو بخش فیتنس و بدنسازی با استفاده مناسب از اپلیکاتور های خود ، امکان تسریع و افزایش ماندگلری در هر دو بخش را برای افراد علاقه مند در باشگاه و خانه های شخصی خود محیا نموده است.

error: Content is protected !!