• ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 17 | پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12

کاربردهای تکار تراپی در حوزه‌ی زیبایی​

تکار تراپی با دیگر مدالیته‌های ترموتراپی مانند اولتراسوند، لیزر و اشعه مادون قرمز، تفاوت دارد و گرما را از خارج به بافت وارد نمی‌کند بلکه خود بافت را تحریک کرده و با ایجاد جریان‌های یونی در بافت، باعث تولید انرژی و گرما در داخل بافت می‌شود.

 

تکار تراپی با فعال کردن تحرکات یونی در سلول، باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم سلول‌ها شده که این عمل موجب می‌گردد تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به سلول‌ها رسیده و روند کلاژن سازی و تولید الاستین افزایش یابد.

بازسازی و جوانسازی پوست


تکار تراپی با فعال کردن تحرکات یونی در سلول، باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم سلول‌ها می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به سلول‌ها رسیده و روند کلاژن سازی و تولید الاستین افزایش یابد.

ازبین بردن چین و چروک‌ها


امواج RF ساطع شده از دستگاه تکار، با تحریک فیبرهای پروتئینی که نقش اساسی در الاستیسیته و قوام پوست دارند، باعث جوان سازی، کاهش چین و چروک صورت و لیفت صورت می‌گردد.

فرم دهی و ماساژ پوست


یکی از کاربردهای مهم تکار در حوزه‌ی زیبایی، زاویه سازی و فرم دادن به صورت از طریق لیفت قسمت‌های مختلف صورت مانند بالابردن ابرو، کم کردن پف پلک بالا و واضح شدن زاویه فک از طریق لیفت پوست کنار صورت و کاهش غبغب است.

بهبود جای زخم و اسکار


تکار تراپی با انتقال امواج الکترومغناطیس به بافت، باعث تحریک پوست شده و با ایجاد جریان‌های یونی، موجب گرم شدن بافت می‌شود. گرمای تولید شده نیز باعث جمع شدن کلاژن شده و روند بهبود زخم تسریع پیدا می‌کند.

درمان ترک‌های پوستی


ممکن است در اثر دلایل مختلف مانند بارداری یا افزایش و کاهش شدید وزن، ترک‌هایی بر روی پوست ایجاد شود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی افراد می‌گذارد. دستگاه تکار یکی از موثرترین و بهترین گزینه‌ها در درمان اینگونه مشکلات پوستی می‌باشد.

روشن سازی پوست


تکنولوژی تکار با ارسال امواج رادیوفرکانسی موجب گرمادهی،  خون رسانی و اکسیژن رسانی به بافت های پوستی شده و به دریافت مواد مغزی بیشتر توسط سلول های پوستی کمک میکند که این امر موجب روشن سازی، درخشان شدن و طروات بیشتر پوست میگردد .

ویژگی های دستگاه تکار DIANA برای زیبایی1- فرکانس مخصوص برای کاربردهای زیبایی: دستگاه تکار DIANA دارای فرکانس کاری 500KhZ است که این فرکانس برای بافت هایی با عمق کم مانند بافت صورت مناسب است و می‌تواند برای جوانسازی پوست و سایر کاربردهای زیبایی مورد استفاده قرار گیرد.

2- اپلیکاتور مخصوص زیبایی: دستگاه تکار DIANA دارای اپلیکاتور مخصوص زیبایی است. این اپلیکاتور به صورتی طراحی شده است که تراپیست میتواند یک ناحیه‌ی کوچک در حدود چند سانتی متر را انتخاب کرده و درمان را در آن ناحیه انجام دهد.

error: Content is protected !!