• ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 17 | پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12

کاربردهای تکار تراپی در حوزه‌ی زیبایی​

تکار تراپی با دیگر مدالیته‌های ترموتراپی مانند اولتراسوند، لیزر و اشعه مادون قرمز، تفاوت دارد و گرما را از خارج به بافت وارد نمی‌کند بلکه خود بافت را تحریک کرده و با ایجاد جریان‌های یونی در بافت، باعث تولید انرژی و گرما در داخل بافت می‌شود.

 

تکار تراپی با فعال کردن تحرکات یونی در سلول، باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم سلول‌ها شده که این عمل موجب می‌گردد تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به سلول‌ها رسیده و روند کلاژن سازی و تولید الاستین افزایش یابد.

بازسازی و جوانسازی پوست


تکار تراپی با فعال کردن تحرکات یونی در سلول، باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم سلول‌ها می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به سلول‌ها رسیده و روند کلاژن سازی و تولید الاستین افزایش یابد.

ازبین بردن چین و چروک‌ها


امواج RF ساطع شده از دستگاه تکار، با تحریک فیبرهای پروتئینی که نقش اساسی در الاستیسیته و قوام پوست دارند، باعث جوان سازی، کاهش چین و چروک صورت و لیفت صورت می‌گردد.

فرم دهی و ماساژ پوست


یکی از کاربردهای مهم تکار در حوزه‌ی زیبایی، زاویه سازی و فرم دادن به صورت از طریق لیفت قسمت‌های مختلف صورت مانند بالابردن ابرو، کم کردن پف پلک بالا و واضح شدن زاویه فک از طریق لیفت پوست کنار صورت و کاهش غبغب است.

بهبود جای زخم و اسکار


تکار تراپی با انتقال امواج الکترومغناطیس به بافت، باعث تحریک پوست شده و با ایجاد جریان‌های یونی، موجب گرم شدن بافت می‌شود. گرمای تولید شده نیز باعث جمع شدن کلاژن شده و روند بهبود زخم تسریع پیدا می‌کند.

درمان ترک‌های پوستی


ممکن است در اثر دلایل مختلف مانند بارداری یا افزایش و کاهش شدید وزن، ترک‌هایی بر روی پوست ایجاد شود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی افراد می‌گذارد. دستگاه تکار یکی از موثرترین و بهترین گزینه‌ها در درمان اینگونه مشکلات پوستی می‌باشد.

روشن سازی پوست


برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ویژگی های دستگاه تکار DIANA برای زیبایی1- فرکانس مخصوص برای کاربردهای زیبایی: دستگاه تکار DIANA دارای فرکانس کاری 500KhZ است که این فرکانس برای بافت هایی با عمق کم مانند بافت صورت مناسب است و می‌تواند برای جوانسازی پوست و سایر کاربردهای زیبایی مورد استفاده قرار گیرد.

2- اپلیکاتور مخصوص زیبایی: دستگاه تکار DIANA دارای اپلیکاتور مخصوص زیبایی است. این اپلیکاتور به صورتی طراحی شده است که تراپیست میتواند یک ناحیه‌ی کوچک در حدود چند سانتی متر را انتخاب کرده و درمان را در آن ناحیه انجام دهد.

error: Content is protected !!